Home » Thashetheme » Ja me kë e ka kaluar natën mbrëmë BabyGee

Ja me kë e ka kaluar natën mbrëmë BabyGee

by Thashetheme VIP

Para dy ditësh këngëtarja BabyGee e ka pasur ditëlindjen.

E me rastin e kësaj dite të rëndërishme për të ajo ka festuar disa netë rresht.

Në këtë 22 vjetor BabyGee ka pranuar shumë dhurata dhe surpriza e disa momente nga festa i ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo e ka kaluar natën me shoqet e saj dhe surpriza që i kanë bërë ka qenë shumë romantike.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!