Home » Shqiperia » Ja kush është vajza bombastike në krahët e Noizy-t

Ja kush është vajza bombastike në krahët e Noizy-t

by Thashetheme VIP

noizy

Një foto e reperit Noizy me bukuroshen seksi ka ngjallur dyshimet për një marrdhënie mes tyre.

Ka qenë vetë modelja Kristinë Prengaj që ka postuar këtë foto.

Kristine ishte dhe konkurente në “Miss Universe Albania” por nuk arriti të fitoje vendin e parë.

Në foto, modelja shfaqet shumë seksi duke ekspozuar gjoksin e saj.

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!