Home » Thashetheme » Ja fotoja që e zbuloi gënjeshtrën e Adrian Gaxhës

Ja fotoja që e zbuloi gënjeshtrën e Adrian Gaxhës

by Thashetheme VIP

Pak ditë më parë, këngëtari i njohur Adrian Gaxha e pranoi se kishte qenë në lidhje prej më shumë se një viti me një vajzë, por ishte ndarë. Ai deklaroi publikisht se ishte “single”

Mirëpo, një foto e publikuar së fundmi tregon se publikisht këngëtari ka gënjyer, pasi ai është fotografuar në një qendër tregtare në Shkup, kapur përkrahu me një vajzë. A zbulon kjo gënjeshtrën e këngëtarit dhe pse e mbajti të fshehur ai këtë gjë para të gjithë fansave?

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!