Home » Shqiperia » Ja çfarë i shkruan Dafina Dhurata Dorës

Ja çfarë i shkruan Dafina Dhurata Dorës

by Thashetheme VIP

dhurata dhora tekxtPër shumë kë, Dhurata Dora në fillet e karrierës mund të ketë ngjarë me Dafina Zeqirin.

Të dyja të rritura jashtë Kosovës, me një stil të veçantë e vokal potent.

E dyshja krahas këtyre tipareve të përbashkëta mes vete kultivojnë edhe një miqësi shumë të mirë.

Kjo është vënë në pah së fundmi kur Dafina ka komplimentuar Dhurata Dorën për këngën e re përmes një komenti të lënë në rrjete sociale të cilin mund ta lexoni të plotë në foton e mëposhtme.

Ndryshe, Prive pati raportuar për mundësinë e një bashkëpunimi mes dyshes që është shqyrtuar nga menaxhmentët respektivë vitin e kaluar por distance gjeografike dhe fokusi i Dafinës në karrierën ndërkombëtare kanë shtyrë planet për afat të pacaktuar.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!