Home » Thashetheme » ‘”Ishte shumë e shpifur”/ Kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe (Foto)

‘”Ishte shumë e shpifur”/ Kujt ia dha puthjen e parë moderatorja bukuroshe (Foto)

by Thashetheme VIP

Kiara e ka nisur videon e parë duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave të cilët janë shumë kuriozë për jetën e saj private.

“Kur ke puthur për herë të parë”, ishte një ndër pyetjet e fansave. “Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta”, tregoi Kiara.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!