Home » Thashetheme » Ishte shumë e plotë, por do habiteni sa seksi është bërë Blerona që ka hequr kilogramë

Ishte shumë e plotë, por do habiteni sa seksi është bërë Blerona që ka hequr kilogramë

by Thashetheme VIP

Prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri në fotografitë që poston në rrjetet sociale duket shumë seksi.

Ajo ishte shumë e plotë, por tani është dobësuar dhe format e saj trupore janë tejet tërheqëse.

Blerona ka hequr kilogramët e tepërt e tani është në formë mjaft atraktive.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!