Home » Thashetheme » Ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon mesazhet që po ia shkruajnë shqiptarët

Ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon mesazhet që po ia shkruajnë shqiptarët

by Thashetheme VIP

Lidhja e modeles kosovare Morena Taraku me milionerin iranian Sasha Sobhani, nuk ka zgjatur shumë.

Ata janë ndarë dhe përmes rrjeteve sociale të dy e kanë konfirmuar, derisa Sasha ka treguar që është tashmë beqar, kurse Morena përmes një postimi tregonte se si i dashur i saj ishte homoseksual.

Por pas gjitha kësaj, duket se shqiptarët qëndrojnë në anënë e iranianit, të cilit i kanë shkruar dhjetra mesazhe inkurajuse, transmeton  Magazina.al

Sasha ka publikuar mesazhe të shumta mbrëmë që po merr nga shqiptarët e Kosovës dhe Shqipërisë,të cilin e kanë bindur që të vij në Shqipëri.

 

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!