Home » Bota » Ish e dashura e Justin Bieber “çmend” pushuesit në Miami

Ish e dashura e Justin Bieber “çmend” pushuesit në Miami

by Thashetheme VIP

Ish e dashura e Bieber, Yovanna Ventura është fotografuar me bikini të zeza në Miami.

Ylli i Instagramit ka shfaqur format perfekte trupore në plazh veshur në bikini, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Modelja 22 vjeçare po merrte rreze dielli, derisa në dorë po mbante një lëng kokosi me të cilin po freskohej në temperatura të larta.

Yovanna, e cila ishte rilidhur me Justin Bieber në vitin 2016 dukej e mahnitshme me flokë të kapura lartë.

Modelja dhe këngëtari ishin lidhur në vitin 2010, por u ndanë në 2012, ata kishin rifilluar romancën disa herë deri në vitin 2014 kur i dhanë fund përfundimisht.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!