Home » Shqiperia » ‘”I rëntë kanceri në grykë”/ Ja sa vota mori Hazbi mallkimi

‘”I rëntë kanceri në grykë”/ Ja sa vota mori Hazbi mallkimi

by Thashetheme VIP

I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që nuk më votojnë”, kur kandidoi në 2001-n për deputet, e këtë radhë për një sërë premtimesh të tjera, Hazbi Kasa ka marrë deri tani 106 vota në Këlcyrë.

Kujtojmë se së fundi, pasi bëri premtime për elektoratin e tij si, legalizimi i hashashit apo i prostitucionit, Kasa bëri një tjetër deklaratë të fortë, këtë herë për meshkujt.

Në një video të pak kohëve më parë, Hazbi Kasa deklaronte: “Të gjithë ata meshkujt që zënë femër me forcë, unë propozoj që të dalë ligji dhe t’u pritet deri në kërcell”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!