Home » Thashetheme » I hoqi të gjitha! Kejvina Kthella godet fuqishëm, publikon videon më provokuese që keni parë

I hoqi të gjitha! Kejvina Kthella godet fuqishëm, publikon videon më provokuese që keni parë

by Thashetheme VIP

Modelja shqiptare Kejvina Kthela ka ngritur temperaturat ne postimine e saj në Instagram. Ajo ka postuar në rrjetet sociale një video provokuese ku duket thuajse e zhveshur nga mesi e poshtë. Kejvina njihet tashmë për pozat e saj kur rrobat janë të tepërta, por asnjëherë më parë nuk kishte pozuar e veshur me tanga.

Në postimin e bërë ajo tregon se ndodhet në Los Angeles. Kujtojmë se emri i modeles u lidh me një ngjarje kriminale disa muaj më parë, ku u tha se kishte një lidhje dashurie me Redjan Rrajën. Ky i fundit ishte i përfshirë si një prej atentatorëve në sulmin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.  Në atentatin te mbikalimi i Shkozetit mbeti i plagosur prokurori Ndoja, dhe Pëllumb Muharremi, i njohur si “Rrumi” i Shijakut, ndërsa humbi jetën pak ditë më vonë Andi Maloku./Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!