Home » Bota » I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

by Thashetheme VIP

Anwar Hadid ka peronalizuar një xhaketë të firmës së njohur botërore duke i shtuar në shpinë një shqiponjë të madhe.

Tash me siguri se do të filloni ta duani të dashurin e ri të Dua Lipës.

Ai është shfaqur dorë për dore me Duan, e ndërsa çifti është fotografuar me shpinë të kthyer, një detaj i bukur vërehet në xhaketën që Anwar ka të veshur, shkruan Gazeta Express.

Hadid ka një shqiponjë të madhe me gurë shkëlqyes, të cilën e ka personalizuar në firmën e njohur ‘Bond’.

Anwar gjatë javës së kaluar ka vizituar për herë të parë Kosovën, duke marrë pjesë në Sunny Hill në Prishtinë, e duket se çdo herë e më shumë po i pëlqen dhe po lidhet me kulturën shqiptare


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!