Home » Thashetheme » Hipoteka e Vlorës, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen pak ditë pas emërimit

Hipoteka e Vlorës, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen pak ditë pas emërimit

by Thashetheme VIP

Hipoteka e Vlores serish ne kolaps. Diten e sotme mesohet se kane dhene doreheqjen drejtorja e re Elona Hodaj dhe zv drejtori Krenar Xhemali.

U duk se emërimi i Hodajt me 19 shtator, mbyllte rrokaden ne institucionin ku u pushuan 6 juriste dhe u paralajmeruan me verejtje 19 te tjere.

Hodaj kishte mbajtur me heret postin e Drejtores se Fondit te Detyrueshem te Kujdesit Shendetesor.

Por mesa duket Hipoteka e Vlores nuk po gjen qetesi


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!