Home » Thashetheme » “Hajde preke se vdiqe”, Graciano i prek gjoksin Françeska Jaçes: E paske bio (FOTO)

“Hajde preke se vdiqe”, Graciano i prek gjoksin Françeska Jaçes: E paske bio (FOTO)

by Thashetheme VIP

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka folur rreth kritikave që i bëjnë asaj për ndërhyrjet në trup dhe në pamje. E ftuar në rubrikën “Trotuar”, Françeska Jaçe kaloi në ‘kontrollin’ e aeroportit, dhe një prej momenteve ishte edhe kontrolli i gjoksit.

Ai që ia preku ishte pikërisht Graciano, ndërsa shtoi: Është bio! Ish-banorja u shpreh se Graciano e njeh që të vogël, që në Big Brother dhe se tashmë e ka kaluar provën.

“E preku?”- tha Manushi.

“Jo, se ishte larg,”- tha Jaçe.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!