Home » Thashetheme » ‘Gjysma e saj është Elvana’, shoqja xheloze e Jonida Vokshit desh i shkatërroi dasmën (Fotot)

‘Gjysma e saj është Elvana’, shoqja xheloze e Jonida Vokshit desh i shkatërroi dasmën (Fotot)

by Thashetheme VIP

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë javën që shkoi dashurinë e saj me regjisorin Besnik Krapi.

Mirëpo fakti që ishte këngëtarja Elvana Gjata ajo që i celebroi, ka bërë që të shfaqen ndjenja xhelozie tek mikesha tjetër e Vokshit, Olta Dakut.

Daku, në një intervistë për emisonin “Lart e poshtë” është shprehur se kjo gjë ‘ia ka hequr trurin’ dhe se ishte gati të shkatërronte dasmën.

Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën,”- tha Olta Daku.

Sigurisht që kjo ishte një deklaratë me humor, pasi gjithçka shkoi mirë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!