Home » Thashetheme » Gjyshja e saj dyshohet se ka ‘Covid-19’, karantinohet familja e aktores turke

Gjyshja e saj dyshohet se ka ‘Covid-19’, karantinohet familja e aktores turke

by Thashetheme VIP

Familja e aktores turke Pinar Deniz po kalon një situatë shumë të vështirë pasi gjyshja e saj ka patur probleme me frymëmarrjen. Dyshohet se gjyshja e aktores është infektuar nga virusi ‘Covid-19’.

Për këtë shkak familja e saj është karantinuar. Pinar Deniz ka bërë të ditur se mamaja e saj dhe tezja janë karantinuar në dhoma të veçanta. Ajo shprehet e mërzitur për faktin që secili po e vuan këtë situatë larg njëri-tjetrit.

Aktorja tregon se ka tre ditë që po pret për përgjigjen e testeve. 26-vjeçarja është shumë aktive në rrjete sociale duke informuar fansat dhe duke i bërë thirrje të zbatojnë masat e marra nga qeveria turke.

Pinar Deniz ka luajtur në shumë seriale turke ku më të njohurat janë “Vatanim Sensin” dhe “Bir Deli Ruzgar”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!