Home » Shqiperia » Ghetto Geasy dhe Marina në Munchen

Ghetto Geasy dhe Marina në Munchen

by Thashetheme VIP

Reperi Getuar Selimi i njohur me emrin skenik Ghetto Geasy si dhe prezantusja shqiptare Marina Vjollca po e kalojnë fundjavën në Munih të Gjermanisë.

Ghetto dhe Marina kanë publikuar në rrjetet e tyre sociale nga një foto në qytetin e bukur të Munihit.

Ditë më parë, reperi Ghetto Geasy ka pranuar se është në lidhjen me bukuroshen Vjollca.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!