Home » Thashetheme » Gëzimet për Gaz Pajën s’kanë të mbaruar, lajmi që i ndryshon jetën

Gëzimet për Gaz Pajën s’kanë të mbaruar, lajmi që i ndryshon jetën

by Thashetheme VIP

Gaz Paja aktori i njohur është në pritje për t’u bërë baba. Bashkëshortja e tij Ira Seferi është në një pritje të ëmbël.

Të dy bënë dasmën pak muaj më parë dhe tashmë një dhuratë e bukur pritet të shkojë në familjen e tyre të vogël.

Aktori Gaz Paja u zgjodh për të qenë pjesë e ekipit të kryebashkiakut Erion Veliaj, për drejtimin e Tiranës në katër vitet e ardhshme.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!