Home » Thashetheme » Getoar Selimi po sjell projektin e ri, fillimisht pyeti fansat

Getoar Selimi po sjell projektin e ri, fillimisht pyeti fansat

by Thashetheme VIP

Është ndër reperët më të preferuar të publikut shqiptar. Në rrjete sociale është mjaft i komentuar jo vetëm për pamjen e tij, por dhe hitet që ai publikon. Shpeshherë Getoar Selimi ndan me fansat foto nga jeta e përditshme dhe pjesa profesionale.
Së fundmi, në instagram ai ka postuar një foto ku pyet fansat: “Të dielën?”. Kjo gjë nënkupton se ai ka gati projektin e ri, dhe së shpejti pret ta publikojë por smund të ndodhë ndryshe pa pyetur fansat. Nuk kanë munguar komentet dhe reagimet e shumta në rrjete sociale. Ndër të tjera pritet nëse ai do ta lancojë këtë projekt këtë të djelë apo jo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!