Home » Sport » Georgina mbështet Ronaldon në lojën ku Portugalia shkatërron Serbinë

Georgina mbështet Ronaldon në lojën ku Portugalia shkatërron Serbinë

by Thashetheme VIP

Mbrëmë u zhvillua ndeshja ndërmjet Serbisë dhe Portugalisë në kuadër të grupeve për kualifikimet në Kampionatin Europian.

Portugalia e shkatërroj Serbinë, duke i shënuar 4 herë si mysafirë e duke pranuar 2 gola, për të marrë tre pikë të vlefshme në grupin B.

Në qendër të vëmendjes ishte edhe Cristiano Ronaldo, i cili luajti për 90 minuta, duke shënuar 1 gol.

Gruaja e tij, modelja Georgina Rodriguez njihet si një tifoze e flaktë e burrit të saj, ajo edhe njëherë nëpërmjet një Instastory ka mbështetur Ronaldon, i cili tregoi një formë të mirë në këtë ndeshje.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!