Home » Thashetheme » Genta Ismajli po sjell bashkëpunim me reperin e famshëm turk

Genta Ismajli po sjell bashkëpunim me reperin e famshëm turk

by Thashetheme VIP

Bashkëpunimet mes këngëtarëve shqiptarë dhe atyre ndërkombëtarë janë bërë të shpeshta.

Një prej bashkëpunimeve që do të lansohet shumë shpejt në tregun muzikor, është kënga e Genta Ismajlit me reperin turk, Ceza. Mësohet gjithashtu se një pjesë e tekstit të Gentës do të këndohet në gjuhën turke.

Ndërsa, këngëtari turk, Ceza, njihet për shumë hite të sjella në vendlindjen e tij. Genta Ismajli, tre muaj më parë lansoi projektin e saj të tilluar “Zjarr”, mirëpo këngëtarja, më shumë se për muzikën, kohëve të fundit është përfolur në media për operacionet e shumta plastike që ka kryer, e që duken qartë edhe në paraqitjet e saj në rrjete sociale.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!