Home » Shqiperia » Genta e Big Brother shfaqet nudo në pishinë

Genta e Big Brother shfaqet nudo në pishinë

by Thashetheme VIP

Vajza e cila u dallua për guximin dhe mënyrën e të shprehurit drejtëpërdrejtë, vazhdon ta shijojë jetën pa komplekse edhe pasi kanë kaluar disa vite nga eksperienca në Big Brother.

 Një natë lakuriq në pishinë duket se po e relakson vajzën nga fshati Baban i Devollit. Kjo shfaqje e Genta Gjalpit nuk është ndonjë surprizë, pas fotove të publikuara me të dashurin ku ajo pozonte me të brendshme e me pistoletë në dorë

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!