Home » Bota » Futbollistët e “Manchester-it”, festë të çmendur me 22 modele në hotelin luksoz

Futbollistët e “Manchester-it”, festë të çmendur me 22 modele në hotelin luksoz

by Thashetheme VIP

Futbollistët e Manchester City fluturuan me 22 modele Instagrami, në një hotel luksoz në Cheshire (Angli).

Vajzat udhëtuan në Manchester të dielën në Resort Golf Mere, ku një natë kushton 150 paund, para ndeshjes së ekipit kundër Aston Villa.

Shumë prej modeleve dokumentuan në Instagram udhëtimi e tyre në Cheshire, duke postuar foto dhe video në pishinë, apo moment relaksuese, të veshura me veshje seksi.

Duke folur për “The Sun”, një burim tha se ishte kjo ishte festa e Krishtlindjes e shtyrë në kohë, për lojtarët dhe se një punonjës i klubit kishte kaluar muaj me radhë për të organizuar mbrëmjen.

Skuadra mundi Aston Villa 6-1 dhe mendohet se festa ishte bërë me lejen e vetë menaxherit Pep Guardiola.

Vërtetë festa u bë me bekimin e Guardiolës, por ende nuk dihet nëse ai kishte dijeni që aty do të ishin të pranishme edhe modelet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!