Home » Thashetheme » Françeska guxon, zhvishet e tëra në këmishë nate – tregon gjoksin

Françeska guxon, zhvishet e tëra në këmishë nate – tregon gjoksin

by Thashetheme VIP

Ish ylli i Big Brother Albania, Françeska Jaçe ka postuar sot një foto në rrjetet sociale ku tregon gjoksin e saj

Françeska është parë e tëra e zhveshur me vetëm një këmishë nate që mbulonte modestinë e saj, derisa ka ekspozuar njërin gji të saj.

Jaçe është e njohur në Shqipëri për foto provokative, por kjo e fundit ishte edhe e guximshme pasi që shumë pak vajza shqiptare guxojnë ta bëjnë.

Bukuroshja nuk ka shkruar ndonjë gjë në këtë fotografi por duket se disa nga VIP-at tjerë shqiptarë e kanë pëlqyer dhe në të ardhmen mund të bëjnë edhe ato këso fotosh. Njëra prej tyre ka qenë edhe Beatrix Ramosaj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!