Home » Shqiperia » FOTOT/ Rama i lumtur bashkë me Lindën dhe Rean, në ekspozitën e Gregut

FOTOT/ Rama i lumtur bashkë me Lindën dhe Rean, në ekspozitën e Gregut

by Thashetheme VIP

Kryeministri Edi Rama është shkëputur  nga të gjitha impenjimet për të marrë pjesë në një moment vërtetë të veçantë për familjen e tij. Djali i tij, Greg Rama hapi pasditen e djeshme ekspozitën e dytë të tij personale, ku të pranishëm ishin si Edi Rama, ashtu edhe Linda bashkë me vajzën e tyre Rea.

Sikurse mund të shihni edhe nga këto foto, Rama duket vërtet krenar për të birin i cili po ndjek pasionet e tij në fushën e artit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!