Home » Thashetheme » Fotot që nuk duhen humbur, Tuna pozon nudo e fansat mbetën pa fjalë

Fotot që nuk duhen humbur, Tuna pozon nudo e fansat mbetën pa fjalë

by Thashetheme VIP

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu edhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, aty ku ndan me fansat foto e video të ndryshme.

Por së fundmi, ajo i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj, teksa ka publikuar në “Instagram” disa foto ku shfaqet nudo.

Këngëtarja e njohur ka veshur vetëm një palë çizme leopard ndërsa shfaqet e shtrirë përtokë me një pellush që mundohet të fshihë pjesët intime. Ndërkohë në pozat në fjalë, këngëtarja duket tepër në formë dhe e tregon me krenari linjat e saj.

Me këto fotografi, Tuna ka lënë të kuptohet se po përgatit një projekt të ri. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për një klip të ri apo një photoshooting, por sido që të jetë, të kënaqin syrin!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!