Home » Thashetheme » Fotot që kanë turpëruar dukeshën Kate Middleton

Fotot që kanë turpëruar dukeshën Kate Middleton

by Thashetheme VIP

Familja Mbretërore britanike ka qenë në qendër të mediave muajt e fundit. Dyshimet për përfshirjen e Princit Andrew në skandalin e miliarderit pedofil, Jeffrey Epstein, por edhe largimi i Princit Harry dhe Meghan Markle nga Mbretëria bënë xhiron e mediave botërore.

Mirëpo, së fundmi mediat kanë risjellë në vëmendje disa imazhe ku shfaqet ‘topless’ dukesha Kate Middleton. Këto foto janë publikuar për herë të parë nga revista italiane “Chi”, e cila është në pronësi të familjes Berlusconi.

Këto foto kanë vënë në siklet për vite me radhë Dukeshën, por nuk kanë arritur t’i zhdukin.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!