Home » Thashetheme » Fotoja e Leonardo DiCaprio që po bën xhiron e globit (FOTO)

Fotoja e Leonardo DiCaprio që po bën xhiron e globit (FOTO)

by Thashetheme VIP

Një fotografi qesharake e aktorit Leonardo DiCaprio po bën xhiron e botës.

Ylli i Hollivudit teksa luante një ndeshje volejbolli me miqtë e tij në plazhin e Malibusë, u godit aksidentalisht me top nga këngëtari Robin Thicke.

Fituesi i çmimit ‘Oscar’ fatmirësisht nuk pësoi lëndime. E megjithatë, ky moment nuk u la të harrohej aty për aty.

Paparacët e fotografuan me topin e ngjeshur në fytyrë dhe momentalisht, DiCaprio, i cili është cilësuar prej vitesh si seks simbol, ka zënë hapësirën e çdo mediaje rozë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!