Home » Thashetheme » Foto të rralla të Era Istrefit para famës

Foto të rralla të Era Istrefit para famës

by Thashetheme VIP

Era Istrefi ka ndryshuar mjaft shumë në vitet e fundit.

Ndarja e Norës nga Roberti na ka bërë që të hulumtojmë pak në Instagramin e saj, në të cilin është gati të arrijë numrin e 1 milion ndjekësve.

E disa postime të vjetra të Norës tregojnë se afërsia me të dhe Erën ka qenë gjithmonë e njejtë, edhe para se Era të gjejë famën tashmë edhe ndërkombëtare.

Disa fotografi, që janë të rralla, por ende mbahen në Instagramin e motrës së saj,  Norës, tregojnë më së miri si dukej Era para se të arrinte famën që ka sot.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!