Home » Thashetheme » FOTO/ Harbohen britanikët, skena të çmendura në rrugët e Anglisë

FOTO/ Harbohen britanikët, skena të çmendura në rrugët e Anglisë

by Thashetheme VIP

Miliona njerëz në mbarë botën kanë nisur përgatitjet për Krishtlindje, duke zbukuruar pemën si dhe duke bërë pazaret e fundvitit.

Por, “e premtja e çmendur” para Krishtlindjeve festohet në mënyrë të çuditshme nga britanikët. Mes alkoolit dhe skandalit, të rinjtë kanë pushtuar rrugët duke ofruar skena të çmendura dhe aspak të këndshme.

Britanikët dinë si të festojnë dhe për hir të së vërtetës askush nuk e shijon fundjavën më shumë se ata. Por, çfarë ndodh në festën e Krishtlindjes mbetet në festën e Krishtlindjes, apo jo?


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!