Home » Shqiperia » FOTO-Bora Zemani bën urimin e veçantë për dashurinë e saj të parë

FOTO-Bora Zemani bën urimin e veçantë për dashurinë e saj të parë

by Thashetheme VIP

Bora Zemani është kthyer në një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shumë momente nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi ajo ka zbuluar se babai i saj ka ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim nga ajo për dashurinë e saj të parë.

Me një foto nga fëmijëria, Bora shkruan: “Edhe 100 vite të bukura për dashurinë time të parë! Të dua ba! Shumë, shumë!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!