Home » Thashetheme » Flirtoi me Lukakun, mediat italiane ironi me Erjona Sulejmanin: O zot çfarë këmbë të tretë…

Flirtoi me Lukakun, mediat italiane ironi me Erjona Sulejmanin: O zot çfarë këmbë të tretë…

by Thashetheme VIP

Erjona Sulejmani, ish-gruaja e Blerim Xhemailit, si dhe një “showgirl” në Itali, e deklaruar si tifoze e Interit, ka mbetur e impresionuar nga blerja e re e zikaltërve. Në një postim të Romelu Lukakut në “Instagram”, Sulejmani i ka komentuar e habitur belgut:

“Çfarë këmbësh që ke. Këtë vit Interi ynë duhet ta tregojë veten”. Por, nuk mbetet me kaq, pasi Erjona nuk e ka pëlqyer mënyrën si e kanë interpretuar mediat italiane këtë lajm.

“O Zot, çfarë këmbe të ‘tretë’ që ka?!”, shkruhet në foton që modelja seksi ka postuar në “Instastory”, së cilës Erjona i përgjigjet: “A jeni normalë që shkruani të tilla idiotësira?!”


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!