Home » Shqiperia » Flet Grida Duma pas lajmeve për divorc nga bashkëshorti

Flet Grida Duma pas lajmeve për divorc nga bashkëshorti

by Thashetheme VIP

grida dumaGrida Duma mohon zërat se ajo është divorcuar. Ajo thotë se lidhja me burrin e saj është shumë e fortë. “Falënderoj familjen time për sakrificat që duhet të bëjë edhe duke dëgjuar këto shëmti”, ka thënë Duma, raporton “GSH. Ajo ka thënë se në familjen e saj gjithçka është në rregull dhe se historia e ndarjes është një shpifje. Historia e dashurisë 18­ vjeçare mes Gridës dhe të shoqit nis që në kohën kur Duma ishte studente dhe Ilir Shqina pedagogu i saj. Fryt i kësaj martese është djali i tyre 9-­vjeçar.

Burimi : Lapsi.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!