Home » Kosova » Fjolla na tregon gjoksin, shikojeni sa seksi duket

Fjolla na tregon gjoksin, shikojeni sa seksi duket

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Fjolla Morina edhe pse ka një muaj që ka lindur ka ruajtur format trupore, ndërkaq sonte ajo nuk ka hezituar për ta treguar gjoksin e saj

Fjolla Morina është kthyer në Kosovë.

Ajo nuk ka hezituar që të tregojë gjoksin e saj dhe këtë e ka bërë gjatë spektaklit Zhurma Shoë që sonte po mbahet në Gjilan.

Në një fustan të kuq, Fjolla është dukur porsi Kim Kardashian shqiptare.

Ajo në këtë mbrëmje u shoqërua nga menaxhmenti i saj Jetmir Agaj dhe Miri.

Se sa seksi është dukur ajo dhe si e ka ekspozuar gjoksin shikojeni në fotot në vazhdim.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!