Home » Kosova » Fjolla Morina zoteron shume “talent”

Fjolla Morina zoteron shume “talent”

by Thashetheme VIP

fjolla morina

Kengetarja Fjolla Morina ka super trup dhe gjithmone e ve ne pah ate me ane te fotografice qe ajo realizon.

Ajo njihet me shume per gjoksin e saj e cila eshte dhe arma me e forte e Fjolles. Ajo ka postuar disa fotografi ku ka treguar qarte qe po i shperthen gjoksi.

auto_fjola11423432669 auto_fjola21423432671

thashetheme.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!