Home » Thashetheme » Fjolla Morina ‘përvëlon’ me fotot e fundit

Fjolla Morina ‘përvëlon’ me fotot e fundit

by Thashetheme VIP

Fjolla Morina është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.

Këngëtarja ekstravagante nuk rresht së postuari foto dhe video ku ajo tregon linjat tepër seksi.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe ku shfaqet në bregdet.

Në fotot e publikuara ajo ka marrë komente të shumta për shkak të hireve.

Në njërën nga fotot ajo ka ekspozuar tatuazhin e saj gjigand në këmbë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!