Home » Thashetheme » Fjolla Morina: “Në klipin e radhës kam me u deshë krejt”

Fjolla Morina: “Në klipin e radhës kam me u deshë krejt”

by Thashetheme VIP

E ftuar në kuadër të emisionit të mëngjesit në T7, këngëtarja Fjolla Morina shpalosi shumëçka nga jeta e saj në rubrikën “Kafja Express”, shkruan Gazeta Express.

E pyetur rreth guximit në veshje, klipe e performanca, Fjolla foli rreth komenteve rreth dukjes së saj duke thënë se në klipin e radhës do dalë krejtësisht e zhveshur.

Morina njihet për stilin e saj ndryshe në dukje dhe në deklarata, e që as kësaj radhë nuk nguroj të jap shumë prej tyre. /GazetaExpress/

Intervistën e plotë e gjeni në linkun më poshtë:


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!