Home » Thashetheme » Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

by Thashetheme VIP

Ajo njihet si një nga këngëtaret me një zë shumë të veçatë dhe me këngë mjaft të bukura, por gjithashtu edhe për disa kilogramë më tepër.

Po flasim për Fifin,e cila së fundmi solli edhe një bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Pak ditë më parë ajo është fotografuar nga “Panorama” teksa pushonte me miqtë e saj në Dhërmi.

Fifi duket se nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!