Home » Thashetheme » Fifi bëhet “indiane” në këngën e re

Fifi bëhet “indiane” në këngën e re

by Thashetheme VIP

Këngëtarja e njohur kosovare, Fifi ka publikuar projektin e ri ‘Indiane’ Fifi është treguar unike dhe tejet atratikve edhe në këngën e re.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë artistja, ndërsa muzikën e ka bërë Kledi Bahiti.

Në këtë videoklip këngëtarja është paraqitur me flokë të bardha.

Kënga e fundit ishte ‘Zogo’ që u pëlqye nga publiku.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!