Home » Thashetheme » Fero në pushime, Arbenitës për pak sa nuk i del gjoksi

Fero në pushime, Arbenitës për pak sa nuk i del gjoksi

by Thashetheme VIP

Reperi Fero, i cili sapo ka realizuar një këngë kohëve të fundit, ka zgjedhur që tashmë të fitojë

Fero, i cili gjatë vikendit lansoi këngën e tij më të re “Ride or Die” ka zgjedhur që të pushojë dhe për këtë ai ka filluar që të postojë foto nëpër rrjete sociale.

Këtë ai e ka bërë duke postuar një foto me Arbenitën ku Arbenita vetëm sa nuk e tregon gjoksin e saj derisa ajo është duke marrë diell.

“Cili vend po dëgjohet më shumë Ride or Die?”, ka shkruar Fero.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!