Home » Thashetheme » Femra më seksi në botë e feston titullin… duke u zhveshur Femra më seksi në botë e feston titullin… duke u zhveshur

Femra më seksi në botë e feston titullin… duke u zhveshur Femra më seksi në botë e feston titullin… duke u zhveshur

by Thashetheme VIP

Modelja Olivia Culpo u vlerësua si gruaja më seksi në botë në përzgjedhjen tradicionale të revistës ‘Maxim’. Bukuroshja 27-vjeçare ka festuar titullin në mënyrën më të mirë që ajo ka dashur.

Olivia zbuloi gjithashtu se modelimi nuk është një punë e lehtë.

Është e vështirë kur duhet të buzëqeshësh dhe të thuash se gjithçka është në rregull, dhe po kalon një periudhë të vështirë. Nëse nuk jeni tërësisht i fokusuar dhe nëse i lini t’ju bombardojnë me komente negative, kjo mund të ndikojë vërtet te ju”, tha ajo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!