Home » Big Brother Albania 8 » Fatjoni e quajti serb, Veseli ia zgjat dorën

Fatjoni e quajti serb, Veseli ia zgjat dorën

by Thashetheme VIP

fatjoni

Duket se sherri mes dyshes, Veselit dhe Fatjonit, dy banorëve më të spikatur të edicionit të tetë të “Big Brother Albania”, ka marrë fund.

Pas daljes nga shtëpia, pamë dy banorët duke gjuajtur me kunja njëri tjetrin në rrjetet sociale, derisa që të dy kishin fansa të shumë që iu bashkoheshin. Madje, Fatoni e kishte quajtur Veselin edhe djali i një serbi.

Por ata tani kanë vënë paqe mes vete dhe në foton që Veseli ka postuar në Instagram shihen duke darkuar së bashku, ku në shoqëri të tyre është edhe Xhensila.

“BB mbaroi. Gjithçka në vendin e vet. Darkë me Fatjonin dhe Xhensilën në Vivi la Vita”, shkruan Veseli.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!