Home » Bota » Është ndarë nga i dashuri? Vjehrra 56-vjeçare e Dua Lipës kapet mat me një burrë misterioz

Është ndarë nga i dashuri? Vjehrra 56-vjeçare e Dua Lipës kapet mat me një burrë misterioz

by Thashetheme VIP

Yolanda Hadid mund të ketë një mashkull të ri në jetën e saj. Nëna e motrave milionere është kapur mat rrugëve të Nju Jorkut, teksa shëtiste me një burrë misterioz.

Modelja 56-vjeçare u shfaq të martën me të dashurin e saj të ri të mundshëm, një muaj pasi festoi ditëlindjen me partnerin, Joseph Jingoli.

Nëna e tre fëmijëve u shfaq mjaft elegante e veshur sportive me një palë streçe dhe bluzë të zezë me disa vija të kuqe, verdhë dhe jeshile.

Por pavarësisht elegancës së vjehrrës së Dua Lipës, ishte burri misterioz që e shoqëronte që mori vëmendjen më të madhe. Burri, identiteti i të cilit ende nuk dihet mbante veshur një palë xhinse, xhup dhe atlete.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!