Home » Kosova » Era Istrefi tregon gjoksin: Me qenë si unë, është problem

Era Istrefi tregon gjoksin: Me qenë si unë, është problem

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Era Istrefi ka provokuar me gjoksin e saj në postimet e fundit në Instagram.

E veshur në këtë mënyrë ajo u shfaq pas koncertit në Athinë aty ku ajo dhe motra e saj Nora ‘elektrizuan’ publikun.

Pranë fotove ajo është shprehur se për të qenë ajo është problem.

“Me kon un, pak o problem”, ka shkruar këngëtarja e shumë hiteve.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!