Home » Shqiperia » Era Istrefi për një muaj arrin mbi 12 milionë klikime

Era Istrefi për një muaj arrin mbi 12 milionë klikime

by Thashetheme VIP

era istrefi foto“Bon bon” e Era Istrefit nuk ka të ndalur. Kjo këngë për një muaj ka arritur që të mbledh, mbi 12 milion klikime (12,235,934).

Kjo këngë e Erës është përfolur shumë edhe nga mediat e huaja dhe e kanë cilësuar Erën si një këngëtare me shumë vlera.

Madje është thënë se nëse Sia dhe Rihanna do të kishin një vajzë ajo do të ishte Era Istrefi. Këngëtarja ka bërë bum me secilën këngë të saj.

Burimi: 10 minuta


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!