Home » Shqiperia » Eneda Tarifa zbulon se më kë e pi kafen e mëngjesit

Eneda Tarifa zbulon se më kë e pi kafen e mëngjesit

by Thashetheme VIP

eneda tarifa

Eneda Tarifa dhe Ledio Lako kanë fatin të jenë edhe komshinj të cilët i ndajnë shpesh orët e para të mëngjesit.

“Me Ledio Lakon si komshinj të mirë që jemi, na shkon edhe kafja. Herë mbas here paguan edhe ai”, ka shkruar ajo.

Duket se këngëtarja është e detyruar të paguajë kafet, në shkëmbim të të qeshurave që merr nga miku i saj.

Burimi: albeu.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!