Home » Thashetheme » Enca, edhe njëherë gjoksin në plan të parë

Enca, edhe njëherë gjoksin në plan të parë

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Enca Haxhia edhe sonte ka zgjedhur që të qet në plan të parë në një fotografi gjoksin gjigant të saj, derisa po paralajmëron këngën e saj të re

“Ku mete” quhet projekti i fundit i Enca Haxhiut, të cilin këngëtarja ka paralajmëruar që do ta prezantojë të shtunën, ka treguar sot atë që e tregon gjithë, gjoksin e saj.

Këtë ajo është duke e bërë vazhdimisht kohëve të fundit prej që janë lehtësuar masat kundër koronavirusit në Shqipëri.

Enca kishte paralajmëruar këtë vit disa projekte muzikore dhe një album, por që duket se këto projekte është detyruar që ti shtyjë për më vonë.

Nuk dihet se kënga e re e Encës do të jetë në bashkëpunim me reperen Rina Balaj, apo jo.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!