Home » Shqiperia » Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

Emocione të forta/ Nëna e Mevlanit shpërthen në lot

by Thashetheme VIP

Ditën e djeshme, nëna e Mevlan Shabës, ka festuar ditëlindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Mevlani e ka emocionuar me surprizën e tij.

Në rrjet po qarkullojnë disa foto, ku Mevlani shihet duke i vendosur një varëse në qafë dhe ajo shumë e emocionuar ka shpërthyer në lot.

Mevlani i ka bërë dhe dedikimin e veçantë në rrjetet sociale ku shkruante: “Ti e din qe un jam fjal pak dhe me vepra shumë. Kështuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte🙏❤️❤️”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!