Home » Thashetheme » Eminem feston ditëlindjen, nuk do ta besoni moshën e tij

Eminem feston ditëlindjen, nuk do ta besoni moshën e tij

by Thashetheme VIP

Reperi legjendar, Eminem sot feston ditëlindje.

Marshall Bruce Mathers i njohur me emrin artistik, Eminem ka mbushur plotë 47 vjet.

Eminem i cili shpesh herë cilësohet si reperi më i mirë i gjallë po vazhdon të jetë aktiv në muzikë.

Një album i ri nga ai thuhet se është drejt finalizimit kështu të paktën ka zbuluar reperi dhe bashkëpunëtori tjetër 50 Cent ishte i pari që zbuloi se muzika e re nga Eminem është rrugës.

“Kam marrë një tjetër rekord nga Em që ai dërgoi për albumin e tij të ri,” i tha 50 cent Hollywood Reporter në një intervistë muajin e kaluar.

Ndryshe, Eminem është baba i tri vajzave nga lidhjet e mëparshme, aktualisht ai është beqar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!