Home » Thashetheme » Emily lë “nam” me burrin në plazh

Emily lë “nam” me burrin në plazh

by Thashetheme VIP

Emily Ratajkowski gjithmonë ka dëshirë që të bie në sy, sidomos kur bën foto në bikine por kësaj radhe ajo ka lënë pak “nam” me burrin e saj, Sebastian Bear-McClard derisa po pushon në Maldive

Ajo ka zgjedhur që të merr diell me partnerin dhe burrin e saj në Oqeanin Indian.

Emily Ratajkowski ka vazhduar që t’i tregojë fansave të tyre pjesë nga asetet e saj në udhëtimin e saj përrallorë në Maldive.

Të hënën (sot), Emily ka postuar një seri fotosh bashkë me burrin e saj Sebastian Bear-McClard.

Modelja, është siguruar që të jetë sa me në qendër të vëmendjes derisa është parë në krahët e aktorit 32 vjeçar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!