Home » Shqiperia » Elvana vjen ‘e nxehtë’ në veshjen më provokuese ndonjëherë

Elvana vjen ‘e nxehtë’ në veshjen më provokuese ndonjëherë

by Thashetheme VIP

Elvana ka nisur xhirimet e klipit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata shumë shpejt pritet që të vijë me një projekt të ri muzikor.

Në rrjetin social Instagram video dhe fotografi ka publikuar disenjatori i njohur, Valdrin Sahiti i cili edhe është përkujdesur për dukjen e saj.

Këngëtarja ka rrëmbyer vëmendjen me fustanin transparent që ka veshur.

Ndryshe, “Pa dashuri” është kënga e fundit nga Elvana e cila është kolonë zanore e filmit komedi, “2 Gisht Mjaltë”. Kënga ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!